Sezonowe sklepy nad morzem czy tanie sukienki online?

Przepraszam za chwilową przerwę w pisaniu, ale weekend był tak gorący, że wyjazd nad morze stał się koniecznością. Ale abstrahując od moje plażowania. Przyjrzałam się dokładnie ofertom ubrań na wybrzeżu.

Moda dla kobiet

gdzie-kupowac-w-wakacje-sukienki

Oczywiście wszędzie są wyprzedaże, ale nie trzeba wprawnego oka, by zauważyć, że gro oferowanych ubrań pochodzi z poprzednich kolekcji marek odzieżowych. Sprzedawcy liczą, że uda im się sprzedać towar, który w normalnych okolicznościach jest bardzo trudno spieniężyć.

Większość kobiet twierdzi, że warto kupować nad morzem w letnim sezonie, bo jest taniej. Otóż to nieprawda. Te same sukienki sprzedawane w Łebie, czy innym Władysławowie, mimo że są pozornie niedrogie, w normalnych okolicznościach są tańsze nawet o 50 proc.

Na potrzeby mojej pracy i tegoż bloga szukałam jednak czegoś dla siebie. Przeglądałam pułki, szperałam między wieszakami.

Tanie sukienki online

I wiecie co? Sto razy wolę odpalić Google i znaleźć tam i kupić jakąś tanią sukienkę online. Zrobić to na tyle wcześnie, żeby zdążyła do mnie przyjechać i żebym zapakowała ją na wyjazd. Nadmorskie sklepy mają kiepską ofertę, a do tego większość towaru jest przebrana przez kolejne turnusy urlopowiczów. Po co więc płacić np. 100 zł w Łebie za popularną ostatnio sukienkę Boho, jeśli można kupić tanie sukienki online z gigantycznym wyborem. Ceny są niższe nawet o kilkadziesiąt złotych, więc po co przepłacać?

Stówa wydana w sklepie odzieżowym to sporo, zwłaszcza, że jesteśmy na urlopie. Zdecydowanie wolą ją wydać na jakiegoś drinka, dobrą kolację, czy na kilka chwil w spa. Dlatego nie polecam kupowania ubrań w stacjonarnych sklepach nad morzem. Nie tylko ze względu na ceny, ale też nasz cenny czas. Kilometrowe kolejki do wątpliwej jakości ubrań to nie jest to, co w upalne dni lubimy robić najbardziej.

Chcecie, żebym poleciła Wam jakiś dobry sklep z mający w swojej ofercie tanie sukienki online? Proszę bardzo, zajrzyjcie na przykład tu www.rosarosie.com. Tanio, duży wybór i darmowa dostawa.

Hej wakacyjna przygodo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.